Prírodné prípravky a chudnutie.

Čo by mal každý vedieť o chudnutí pomocou prípravkov

Medzi prírodnými prípravkami tešiacimi sa veľkej obľube, hlavne u ženského pohlavia, sú najmä prípravky určené na chudnutie.

Majú tri podskupiny.
Prípravky, ktoré znižujú chuť do jedla, prípravky na viazanie tukov a prípravky napomáhajúce štiepenie a spaľovanie tukov. Zníženie chuti do jedla môže pre odtučňujúceho znamenať ozajstnú pomoc.

Chudnutie - minulosť a súčasnosť

V minulosti boli dostupné lieky (syntetické), ktorých úlohou bolo dráždenie nervového systému. Tieto majú však veľa nepríjemných a zdraviu škodlivých účinkov. Bolo ich možno dostať na lekársky predpis.
V dnešnej dobe však majú ľudia možnosť bez lekárskeho predpisu kúpiť prípravky prírodného charakteru s podobným účinkom. Hoci je ich účinok na organizmus slabší ale sú bez vedľajších účinkov.

Spaľovače tukov

Viazače tukov využívajú schopnosť niektorých prírodných látok naviazať na seba v čreve tukové zložky potravy a zabrániť ich vstrebaniu do organizmu. Tuky sa následne vylúčia stolicou. Pri ich užívaní je takisto potrebné zabezpečiť dostatočný príjem tekutín, keďže prípravky v obmedzenom množstve viažu aj časť vody.
Prípravky na štiepenie a spaľovanie tukov nastavujú metabolizmus nášho organizmu tak, aby prednostne pred akýmkoľvek iným zdrojom energie (cukry, proteíny a pod.) spaľoval tukové zásoby. viď; LKVB6 a Bromelain

Z tu uvedených prípravkov Vám odporúčame Bromelain a tiež LKVB6 , prispieva k správnemu metabolizmu tukov. Upravuje trávenie a odstraňuje prekyslenie organizmu.

Obezita

Pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o účinky a dávkovanie prípravku LKVB6 (a tiež ďalších prípravkov) pri obezite, odporúčam článok: Obezita riešenie pomocou prírodných prípravkov

Pohyb je základ...

Ak chceme, aby dochádzalo k spaľovaniu tukových vankúšikov, musíme vyvinúť určitý druh fyzickej námahy.

Bez nej Vám nepomôže žiadne množstvo prípravkov. Spolupôsobenie kombinácie týchto troch druhov prípravkov a primeranej telesnej aktivity, vedie spravidla k veľmi dobrým výsledkom pri znižovaní hmotnosti.

Dalšie články o zdraví:

   

Prípravky:

prirodna-kozmetika-pripravky