Enzým, čo to vlastne je?

Laická verejnosť o enzýmoch a ich nutnosti pre život vie veľmi málo. Skúsim to napraviť a pár mojich informácií si môžete prečítať.

V priebehu života sa v našom organizme nahromadí množstvo cudzorodých látok, ktoré sú príčinou rôznych chorôb. K získaniu a udržaniu dobrého zdravia určite pomáhajú aj správne, prírodné, potravinové doplnky výživy.
Prírodné výťažky sa musia získavať len s prírody. Preto farmaceutický a potravinársky priemysel moc o prírodných doplnkoch nehovorí. Je lacnejšie, jednoduchšie a hlavne výhodnejšie vyrobiť rôzne preparáty synteticky. Ale o tom by sa dal napísať iný článok.

Zaistite svojmu organizmu správnu rovnováhu

Enzýmy sú bielkovinová molekula, organizmus ich získava trávením bielkovín obsiahnutých v prírodnej potrave.
Enzýmy zohrávajú kľúčovú rolu v metabolizme všetkých živých organizmov. Vlastne slúžia ako biokatalyzátory nášho tela – urýchľujú a riadia všetky biochemické deje v organizme a bez tohto biologického urýchľovača by sa zastavil život. Ich úlohou je zaistiť rovnováhu v organizme, aby bol viac odolný voči ochoreniu.

Super Bromelain - Enzým pre správne trávenie

ananas.jpg, 11 kB V našej ponuke je prípravok s vyváženou kombináciou silných tráviacich enzýmov Super Bromelain + Papain, ktorý dokáže vysoko účinne štiepiť bielkoviny a tým brániť vzniku toxínov, ale tiež pomáha ničiť rakovinové bunky a súčasne na seba viaže v črevách prítomný kyslík a tým odstraňuje aeróbne prostredie.

Bromelain je enzým ktorý pozitívne ovplyvňuje naše zdravie. Získava sa z čerstvých ananásov.
Papain je enzým, ktorý štiepi proteíny, napomáha ich tráveniu a má ukľudňujúci účinok na žalúdok a získava sa z tropickej plodiny papája.

Super Bromelain + Papain vďaka neobyčajne vysokej koncentrácií úplne stačí brať jednu tabletu denne. O ostatných účinkoch alebo informáciách sa dočítate na jednotlivých stránkach o prípravku.

Dalšie články o zdraví:

   

Prípravky:

prirodna-kozmetika-pripravky