Krása podle Vlasty Libotovské.

Aj popredná česká kozmetička odporúča LKVB6

„Každá žena je krásná. Na krásu neexistuje jedna šablona. Ta pravá je o zdraví duše a těla, kterým musíte dopřát správnou péči. Naším cílem je, ukázat vám cestu."

kniha.jpg, 11 kB

To je krédo novej knihy Vlasty Libotovské a Barbory Literové.

Vlasta Libotovská je popredná česká kozmetička a majiteľka niekoľkých salónov krásy. Počas svojej dlhodobej praxe pracovala s množstvom osobností, napríklad s hercom Seanem Connerym.
Bára Literová niekoľko rokov viedla exkluzívny dámsky magazín Kleopatra, teraz je šéfredaktorkou geografického magazínu Koktejl Speciál.

Autorky sú presvedčené, že ženy by sa o seba mali starať nie preto, aby sa priblížili ideálu, ale pre radosť a pre vlastné potešenie. V knihe ponúkajú množstvo rád, osvedčených receptúr a inšpiráciu, ktoré pomôžu telu a posilnia ducha. Relaxačné kúpele, masáže, aromaterapia, kapitoly venované vlasom, dekoltu, starostlivosti o ruky a nohy sú iba niektoré z tém.

Autorka odporúča LKVB6

No a prečo tu uvádzam informácie o tejto knihe? Lebo ku kráse patrí aj zdravie.
Autorka sama používa naše prípravky a dokonca v jednej kapitole, (ukážka z knihy v PDF) aj konkrétne prípravok LKVB6 odporúča. Určite je to dobrá vizitka našich výrobkov a hlavne pre lepšie pochopenie ich významu.

Knihu vydalo nakladateľstvo Smart Press, s.r.o.

Dalšie články o zdraví:

   

Prípravky:

prirodna-kozmetika-pripravky