Pomoc pri vysokom krvnom tlaku

Ako zistíte, či máte vysoký krvný tlak?

Lekári upozorňujú, že hypertenzia je prvý, ľahko zmerateľný a nezvratný znak toho, že mnoho orgánov v tele je v ohrození.

Vysoký krvný tlak sa zvyčajne nijako neprejaví. Človek necíti, či má vysoký krvný tlak. A tu je skrytá hrozba nebežpečenstva. Jediná možnosť ako to zistiť, je nechať si krvný tlak zmerať.

Vysoký krvný tlak sa čoraz viac vyskytuje medzi populáciou.Toto ochorenie zvyšuje riziko srdcových ochorení, mozgovej mŕtvice aj smrti.

Veľa ľudí s ochorením na vysoký krvný tlak, žije v presvedčení, že akonáhle im klesne vysoký tlak, tak už je všetko v poriadku. Prestanú užívať lieky alebo znížia ich dávkovanie.

Prevencia:
Snažte sa ovplyvniť vysoký krvný tlak zmenou životného štýlu a výživy.
Znížite príjem soli v potrave, aj keď to priamo nezníži váš krvný tlak.
Vysoký príjem draslíka v potrave môže zlepšiť kontrolu krvného tlaku.
Ako prevenciu a doplnkovú liečbu môžete používať aj prírodné doplnky.

Aké prírodné pripravky sú vhodné?

Ktoré prírodné prípravky pomáhajú a ich účinky pri prevencii alebo liečbe ochorenia vysokého krvného tlaku.

  • LKVB6 - účinne znižuje cholesterol a tuky v krvi, bráni vzniku artériosklerózy, znižuje vysoký krvný tlak, preventívne pôsobí proti vzniku infarktu myokardu a mozgovej mŕtvici, odstraňuje obezitu a zlepšuje tráviace pochody.
  • Cesnak a petržlen - znižuje vysoký krvný tlak, znižuje hladinu cholesteroluv a tukov v krvi, pôsobí močopudne, vhodný pri opuchoch dolných končatín, tiež pôsobí proti vzniku artériosklerózy.
  • Klíčkový olej s vitamínmi - bráni vzniku artériosklerózy, upravuje srdečnú arytmiu a vysoký krvný tlak, znižuje cholesterol a tuky v krvi, celkovo ukľudňuje psychiku chorého. Základné dávkovanie 3 x denne jedna kapsula pred jedlom.

Aké kombinácie použiť?

Základná kombinácia : LKVB6 v dávke 1 - 1 - 1 tbl. pred jedlom a Cesnak a petržlen v dávke 1 - 1 - 1 tbl. pred jedlom.

Vysoký krvný tlak a arterioskleróza: LKVB6 v dávke 1 - 1 - 1 tbl. pred jedlom, Kličkový olej s vitamínmi v dávke 1 - 1 - 1 cps. pred jedlom a Cesnak a petržlen v dávke 1 - 1 - 1 tbl. pred jedlom.

Pomoc prírodných prípravkov pri:

   

Predaj prípravkov Klas

Prípravky: