Balancer je dobrý na prirodnú hormanálnu pomoc

Ako pomáha:

Balancer Klas

Prírodný, účinný ochranca pri viacerých neduhoch

Balancer klas - Vyvážená kombinácia silných antioxidantov z rôznych prírodných zdrojov. Balancer nie je umelý, ale živý prípravok a tomu zodpovedajú aj jeho unikátne vlastnosti.
Patrí k jedinečný prípravkom na trhu hlavne tým, že dokáže ladiť niekoľko dôležitých ľudských orgánových systémov. Jeho účinky sú zamerané hlavne na hormonálne, srdcovo-cievne, pohybové, tráviace a neurologické problémy.

Ako na menopauzu (klimaktérium)?

Ženský prechod postretne skôr či neskôr každú ženu, je to ženský osud.
U väčšiny žien sa po menopauze objavujú rôzne klimakterické ťažkosti. Najčastejšie sa jedná o cievne reakcie ako návaly tepla, potenie, závrat a časom aj zvýšenie krvného tlaku. Na zmiernenie problémov môže gynekológ predpísať hormonálnu liečbu.

Prírodná alternatíva hormonálnej liečby
Ak nechcete absolvovať klasickú hormonálnu liečbu z dôvodu nežiadúcich účinkov, je tu pre Vás Balancer Klas, preparát podporuje liečbu nežiadúcich príznakov v menopauze a efektívne ich aj odstraňuje.
Nemá žiadne vedľajšie účinky a preto je viac-menej vždy tolerovaný každou ženou. Vďaka vysokému obsahu fytoestrogénov ho ocenia hlavne ženy, ktoré trpia prechodovými problémami, osteoporózou a psychickým rozkolísaním.

Pomáha aj pri prostate
Vďaka svojmu zloženiu jednotlivých účinných látok pri prostate patrí prípravok Balancer Klas k obľúbeným hlavne u pánov. Viac o prostate si môžete prečítať
v samostatnom článku.

BALANCER KLAS je veľmi účinný pri viacerých ochoreniach.

Použité prírodné látky majú vhodné a užitočné účinky pre celý organizmus, ktorý harmonicky vylaďujú. (pestrec mariánsky, PROTYKIN, koreň púpavy lekárskej, chlorela, L-ornitin HCL, L-glycin, L-taurin, Alfa-lipoová ).
Balancer nie je umelý, ale živý prípravok a tomu zodpovedajú aj jeho unikátne vlastnosti.
Môžete ho kombinovať s inými preparátmi a tak dosiahnuť veľmi rýchleho a ozdravného efektu. Je možné ho použiť tiež tam, kde ostatné prípravky nezaberú alebo ich účinok nie je tak výrazný.

Pre ženy je hlavné využitie prípravku Balancer v období klimaktéria. Ale prečo neuviesť, že pre jeho ďalšie skvelé účinky, ocenia ho, či už ženy alebo muži.

Balancer klas

Obsah: 60 tbl.
Účinné látky v jednej tablete:
Resveratrol (extrakt z koreňa krídlatka kopijovité) 10mg Pestrec mariánsky 50mg, koreň púpavy lekárskej 75mg, chlorela 75mg, L-ornitin HCL 25mg, L-glycin 50mg, L-taurin 50mg, Alfa-lipoová 15mg

Balancer Klas predaj

Predaj prípravkov Klas

Predaj prípravkov Klas

Prípravky:

>