LKVBe obľúbený doplnok výživy

Harmonizátor metabolizmu a "spaľovač " tukov

Prípravok je schválený - Ministerstvom zdravotníctva SR: HH SR-1725/2004-HŽPP/Kr ako doplnok výživy.

Upravte si svoj metabolizmus!

LKVB6 účinne upravuje látkovou výmenu, má široké spektrum liečebných a stimulačných účinkov.
Bežné lieky potlačia príznaky choroby, no LKVB6 odstraňuje ich skutočné príčiny.

Obezita a LKVB6

Pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o účinky a dávkovanie prípravku LKVB6 pri obezite, odporúčam článok: Obezita riešenie pomocou prírodných prípravkov alebo článok o správnom chudnutí a prírodných prípravkov Prírodné prípravky pri chudnutí.

Najobľúbenejší prípravok u naších zákazníkov je LKVB6.

Firma KLAS zbiera skúsenosti s týmto prípravkom už viac ako desať rokov. Hneď na začiatku prekvapila neobyčajne vysoká spokojnosť zákazníkov, ktorá nápadne prerástala reakcie na akékoľvek iné prípravky.

Riešenie na úpravu látkovej výmeny = LKVB6.

Metabolizmus - látková výmena hrá kľúčovú úlohu v rovnováhe každého organizmu.

Môžete mať organizmus v perfektnom stave alebo konzumovať najlepšiu stravu, pokiaľ ale Vaša látková výmena nebude v poriadku, budete chorí a žiadne lieky nič nevyriešia.

Prípravok LKVB6 celkom prirodzenou cestou komplexnej úpravy metabolizmu prinavráti Vášmu telu stratenú harmóniu.
Aj keď sa to zdá neuveriteľné, LKVB6 v organizme podporuje funkciu mnohých orgánov a rôznych telových sústav.

Celebrity a LKVB6

Aj známe tváre z časopisov a televízie poznajú a aj užívajú tento prípravok. Viac si prečítajte v samostatnom článku.

Vďaka kombinácii štyroch látok:( Lecitín, Kelp, Jablčný ocot, Vitamín B6) prípravok LKVB6 priaznivo reguluje metabolizmus a tým vracia telu stratenú rovnováhu.

Čo znamená názov LKVB6?

L - lecitin = ak je v organizme v dostatočnom množstve, zabezpečuje optimálnu priepustnosť bunkovej membrány a správnu činnosť bunky. Nakoľko naša strava obsahuje oveľa viac tukov ako je potrebné, konzumácia lecitínu je užitočná pre všetkých z nás bez rozdielu veku.

K - kelp = morské riasy, koncentrovaný zdroj minerálov hlavne jódu, draslíka, horčíka, vápnika a železa. Kelp môže nahradiť alebo doplniť soľ pri liečbe a prevencii strumy, čo je zväčšenie štítnej žľazy v dôsledku nedostatku jódu v potrave.

V - vinegar extrakt (alebo extrakt z jablčného octu) = podporuje látkovú výmenu, zvyšuje schopnosť tvorby červených krviniek a obmedzuje hnilobné a kvasné procesy v črevách. Je vhodný pre deti, starších ľudí, diabetikov a pre tých, ktorí musia dávať pozor na obmedzený prísun sodíka.

B6 - pyridoxin, vitamín B6 = hrá dôležitú úlohu v metabolizme červených krviniek, pri raste a vývoji kostry. Vitamin B6 má v tele množstvo metabolických úloh. Medzi jeho najväčších nepriateľov patria antikoncepční pilulky a tiež jeho nedostatok je veľmi rozšírený, hlavne medzi ľuďmi, ktorí drží redukční diétu a často hladujú.

Ako užívať LKVB6

bežne: 1 tbl. denne resp. 3x 1/2tbl,
zosilnené: (napr.pri chudnutí) 3-4tbl. denne
prevencia: (napr. očista organizmu, udržiavanie váhy ...) 3tbl. denne (každý druhý týždeň)

LKVB6 predaj

Predaj prípravkov Klas

Predaj prípravkov Klas

Prípravky:

>