extrakt z červenej repy

Účinky

Prípravok je schválený - Ministerstvom zdravotníctva SR: HH SR-1725/2004-HŽPP/Kr ako doplnok výživy.

Super Acidophilus plus - 6 a 10 MILIARD

Acidofily tvoria veľmi širokú rodinu probiotík. Ich hlavnou úlohou je poskytnúť pomoc pri zažívacom procese.

Ste čistý aj zvnútra?

Nezdravá výživa, málo pohybu, toxické látky z prostredia, a parazity znamenajú spoločne veľmi vážnu hrozbu pre človeka. Ľudí potom trápi zápcha, syndrómom dráždivého traktu, ťažká plynatosť a nadúvanie.
Týmto nešvárom môžete predísť svojou vnútornou očistou. Udržujete si čistotu aj zvnútra tak ako svoj zovňajšok?

Užívajte Acidophilus a nepoznáte už nafukovanie a podobne tráviace ťažkosti.

Acidophilus je kultúra užitočných baktérií prirodzene žijúcich v črevách. Ak dôjde z rôznych dôvodov k ich nedostatku, v črevách sa množia hnilobné baktérie, vznikajú rôzne toxické látky, čo má záporný vplyv na celý organizmus.

Nepriaznivému pôsobeniu hnilobných baktérií vo Vašom zažívacom trakte môžete predchádzať pravidelným používaním prípravku Super Acidophilus plus

Prípravok Super Acidophilus plus - 6 a 10 miliard je čisto prírodný produkt, probiotikum slúžiace k obnove črevnej mikroflóry. Obsahom 6 a 10 miliárd živých baktérií veľa násobne prekračuje bežný štandard podobných prípravkov.

Prípravok neobsahuje mliečny substrát a preto je vhodný aj pre alergikov.

Celiakia a Acidophilus

Preparát Super Acidophilus plus šesť a desať miliárd neobsahuje Laktózu a preto ho používa aj mnoho ľudí trpiacich celiakiou .

Pomáha aj pri zápche

Excelentná kultúra laktobacilov potlačuje rast choroboplodných mikróbov a stimuluje imunitní systém. Prirodzeným spôsobom odstraňuje zápchu, znižuje aktivitu potencionálne karcinogenních látok v hrubom čreve, znižuje nežiaduce účinky terapie antibiotiky a chemoterapeutiky. Priaznivo vplýva na hladinu cholesterolu.

Super Acidophilus plus predaj

Predaj prípravkov Klas

Ako užívať Acidophilus

bežne 1 kapsula denne resp. 1x za 2 dni,
pri liečbe 1-3 kapsule denne

Predaj prípravkov Klas

Prípravky:

>