Cesnak s vysokou účinnosťou

Ako pomáha:

Ničiteľ baktérií – to je cesnak.

Spoznajte prípravok- Cesnak s petržlenom

Cesnak s petržlenom

Cesnak známy a osvedčený liečebný prostriedok. Mimo svojich antibakteriálných účinkov, je vhodný aj pri znižovaní tlaku, podporuje chuť do jedla či lieči tráviace ústrojenstvo.

Cesnak je vhodný proti pôsobeniu choroboplodných zárodkov. Pomáha pri žalúdočných ťažkostiach a kŕčom, znižuje obsah cholesterolu a cukru v krvi. Taktiež je odporúčaný pri paradentóze, na rany a tiež aj v klimaktériu.

Viete o tom, že cesnak robí veľkú službu aj našej krvi. Pomáha vylučovať škodlivé látky z tela, čím ju vlastne dôkladne prečisťuje.
A samozrejme je to aj účinná prevencia proti chrípke a nachladnutiu.

Petržlen patrí medzi výživovo bohaté potraviny. Okrem iných účinkov, pomáha odobrať organizmu prebytočné tekutiny, preto sa využíva pri liečení dny a nedostatočnej činnosti pečene.

Nepodceňujte účinky cesnaku a petržlenu.

Nemálo ľudí od užívania cesnaku odrádza jeho prenikavá aróma alebo im čerstvý cesnak pôsobí žalúdočné ťažkosti.
A preto je tu pre Vás doplnok výživy so zníženým zápachom a dráždením žalúdka – Cesnak a Petržlen, s výťažkami z účinnejších kanadských odrôd.

Kombináciu prípravku cesnak a petržlen ako prevenciu ocenia hlavne ženy pri menštruačných problémoch a zápaloch močových ciest.

Poznáte účinky petržlenu?

  • 1. Neobyčajne priaznivo ovplyvňuje ľadviny a močové cesty. Používa sa pri ľadvinových i močových kameňoch, ľadvinových kolikách, zápaloch ľadvín, močových ciest a prostaty. Priaznivo pôsobí aj pri menštruačných problémoch.
  • 2. Povzbudzuje činnosť čriev a trávenia.
  • 3. Obsahuje rýchle a dobre stráviteľné stopové prvky a minerály. Za všetky uvedieme aspoň železo, horčík, meď a draslík.

Cesnak a petržlen

Obsah: 90 tbl.
Účinné látky v jednej tablete:
výťažok z cesnaku 250mg,
výťažok z petržlenu 250mg.
Užívanie: 1tbl. denne

Prípravok je schválený - Ministerstvom zdravotníctva SR: HH SR-1725/2004-HŽPP/Kr ako doplnok výživy.

Cesnak s petržlenom predaj

Predaj prípravkov Klas

Predaj prípravkov Klas

Prípravky:

>