Časté otázky

Tu sú odpovede na otázky, na ktoré sa často pýtajú záujemci o prírodné doplnky výživy od firmy Klas. Jednotlivé prípravky KLAS sú vyvinuté v spolupráci klasickej a alternatívnej medicíny tak, aby odviedli nežiaduce škodliviny a naopak doplnili telu potrebné látky.

Prečo používať prírodné prípravky výživy?

Určite sa pýtate, prečo používať doplnky výživy, keď som zdravý? Za určitých podmienok sú potravinové doplnky veľmi vhodné pre udržanie dobrého zdravia, tiež ako liečenie pri rôznych ochoreniach. Doplnky výživy môžu pomôcť napríklad pri: » prečítať viac

Ako dlho sú uvedené prípravky na trhu?

Výrobky sú na trhu už mnoho rokov. Firma KLAS je zárukou potravinových doplnkov najvyššej kvality už od roku 1991.

Cena prírodných prípravkov

Cena jednotlivých prípravkov je normálna. Niektorým sa zdá vysoká a iným primeraná. Netreba zabúdať na pomer/cena, Vždy sa treba pozrieť koľko obsahuje pripravok užitočných látok. Niektoré spoločnosti dokonca ani neudávajú množstvo obsiahnutých zložiek.

Na aké problémy sa prípravky osvedčili?

Pôsobia na zlepšenie celej rady zdravotných problémov. Lékari a liečitelia hlavne vysoko oceňujú to, že ozdravovací účinok prípravkov zasahuje priamo k príčinám chorôb a nepotláča prejavy choroby, tak ako to robia chemické lieky.
Viac podrobnosti sa dozviete v našich informačných letákoch, ktoré dostanete s každým výrobkom alebo v prehľadnej tabuľke účinkov. (dočasne pozastavené)

Aká je spokojnosť užívateľov ?

Keď sa začali prípravky predávať, tak nás veľmi príjemne prekvapilo množstvo pozitívnych ohlasov, ktoré výrazne prekračovali reakcie na iné prípravky a to nie len ceny.

Sú prípravky bezpečné?

Prípravky sú schválené - Ministerstvom zdravotníctva SR: HH SR-1725/2004-HŽPP/Kr ako doplnok výživy.

Môžeme kombinovat prípravky medzi sebou?

Samozrejme môžete. Veľmi často sa takto dokážu dosiahnúť rýchlejšie a účinejšie výsledky. Rôzne kombinácie si môžete nájsť v skúsenostiach užívateľov v poradni.

Je možné nakupovat prípravky so zľavou?

Samozrejme , aj máte záujem stať sa členom spotrebiteľského klubu môžete nakupovať s 25% až 30% zľavou viac sa dočítate v sekcii zľavy.

Môžem uvedené prípravky aj distribuovať?

Áno, prípravky svojím pomerom cena/účinnosť vyhrávajú nad väčšinou súperov na poli prírodných liečiv. A tak je tu pre Vás veľká šanca.

Predaj prípravkov Klas

Prípravky: