Vitamin c zo šípok

Imuno C komplex je nepostrádateľný vitamínový doplnok najmä ako prevencia proti chrípkovým ochoreniam a prevencia proti virózam.

IMUNO C KOMPLEX

Obsah: 60 tbl.
Účinné látky v jednej tablete:
Celulóza, Vitamín C 250 mg, fosforečnan vápenatý, metylcelulóza, quercetin 30 mg, citrusové bioflavonoidy 25 mg, výtažok zo šípok 25 mg, rutin 25 mg, kyselina stearová, stearan horečnatý
Užívanie:
prevencia: 1tbl. 1-2denne,
pri liečbe: 1-2 tbl. 1 až 3x denne

ImunoC komplex predaj

Predaj prípravkov Klas

IMUNO C KOMPLEX

Silná podpora Vášho imunitného systému

Ľudský organizmus je na prísune vitamíne C závislý, nakoľko nie je schopný vyrobiť si vlastnú zásobu vitamínu C.

Netreba zabúdať že, úlohou C vitamínu nie je len ochrana imunitného systému, hlavne sa podieľa na mnohých telesných procesoch. Chráni naše bunky, a patrí medzi dôležité antioxidanty.
Podporuje imunitný systém, bojuje proti voľným radikálom, je potrebný pre tvorbu kolagénu a pre dôležité životné funkcie.

Vitamín C - máte ho dostatok?

Vitamín C patrí medzi tie vitamíny, ktoré sú rozpustné vo vode. Tento vitamín si ľudský organizmus nevie sám vytvoriť, preto ho musí prijímať v potrave, nápojoch alebo v iných doplnkoch. Medzi jeho nepriateľov patrí silné fajčenie, stres, lieky spolu s negatívnymi faktormi životného prostredia ho s organizmu vo veľkej miere odčerpávajú.

Kupujete kvalitu

Prípravok Imuno C má také zloženie, aby okrem samostatného použitia aj výdatne doplňoval účinky iných látok či kombinácií. Takto zákazník nemusí platiť za niečo, čo vôbec nepotrebuje. Imuno C komplex s bioflavonoidmi a výťažkom zo šípiek, uvoľňuje vitamín C do organizmu postupne až 8 hod.

pomáha pri:

  • ako prevencia infekcií - posilňuje činnosť imunitného systému
  • hojí rany, popáleniny a krvácajúce ďasná
  • bráni ateroskleróze a chráni srdce
  • Pomáha pri otravách
  • chráni organizmus pred volnými radikálmi
  • znižuje stres a zvyšuje dobrú náladu
  • pôsobí ako prevencia šedého očného zákalu
  • ničí baktérie a víry

Predaj prípravkov Klas

Prípravky:

>