Pomoc pri hemeroidoch:

Hemeroidy - "zlatá žila"

Hemoroidy (zväčšené kŕčové žily v konečníku) patria k najrozšírenejším chorobám a podľa odhadu postihujú 8 z 10 ľudí.

Hemeroidy sú uzlovité rozšírenia takzvaného dutinkového telesa nad zvieračom análneho otvoru. Prvým príznakom býva prítomnosť jasnej červenej krvi na stolici.

Príčiny výskytu
Hlavnou príčinou býva zlá životospráva a následne zápcha, a aj vtedy, ak sa vyskytuje zriedkavo. Medzi ďalšie známe faktory patria: dlhodobé preháňanie, tehotenstvo, pôrod, potraviny spôsobujúce podráždenie, potravinové alergie, poškodenie pečene.

Prevencia
Včasná liečba je predpokladom toho, aby sa predchádzalo zhoršeniu stavu - teda prevencia.
Liečebné postupy je treba vždy kombinovať s určitými jednoduchými diétnymi opatreniami, s úpravou stravy ( príjem vlákniny ) a životného štýlu ( dostatok pohybu), aby sa obnovili správne funkcie čriev a tak predchádzať zápche.

„Zlatá žila“ a liečba
– väčšinou sa používajú sedacie kúpele a obklady z bórovej vody, kamiliek, masti a čípky.
Dôležitá je tiež úprava stravy ( príjem vlákniny ), dostatok pohybu a starostlivosť o stolicu.
Hemoroidy sa nemusia bezpodmienečne liečiť, ak nespôsobujú žiadne ťažkosti alebo spôsobujú len príležitostné ťažkosti.
Pri pokročilých hemeroidoch, ktoré sa nedajú takto liečiť, lekári odporúčajú operáciu.

Aká je vhodná prevencia na hemeroidy?

Vyskúšajte si, ktoré prírodné prípravky pomáhajú a ich účinky pri prevencii alebo liečbe ochorenia: hemeroidy.

  • LKVB6 - pôsobí proti prekysleniu organizmu a zaisťuje normálnu stolicu.
  • Klíčkový olej s vitamínmi - chráni organizmus proti volným radikálom, posiluje funkciu srdca a cievneho systému, odstraňuje artériosklerózu ciev a predchádza vzniku krvných zrazenín.
  • Imuno C komplex - podporuje prekrvenie cievneho systému, pôsobí preventívne proti zhoršeniu vzniknutých hemeroidov, zabraňuje krvácaniu, pôsobí ako silný antioxidant, zabezpečuje pevné a priepustné žily a má protizápalový efekt.
  • Betavital - zlepšuje prekrvenie cievneho systému, odstraňuje prekyslenie organizmu, bráni lámavosti kapilár a udržuje cievny systém v dobrej kondícii.

Aké kombinácie použiť?

Základná kombinácia : LKVB6 v dávke 1 - 1 - 1 tbl. pred jedlom, Super Bromelain + Papain v dávke 1 - 1 - 1 tbl. nalačno a Imuno C komplex v dávke 1 - 0 - 1 pred jedlom.

Hemoroidy, ktoré krvácajú, dosť bolia a k tomu máte aj zápchu: : LKVB6 v dávke 1 - 1 - 1 tbl. pred jedlom, Betavital v dávke 3 x denne jedna čajová lyžička nalačno, Imuno C komplex v dávke 1 - 1 - 1 tbl. nalačno a Kličkový olej s vitamíny v dávke 1 - 1 - 1 cps. pred jedlom.

Pomoc prírodných prípravkov pri:

   

Predaj prípravkov Klas

Prípravky: