Niečo o cholesterole

Medzi najviac pozorované bunky v našom tele patri cholesterol. Cholesterol, tiež ako vysoká hladina cukru v krvi či tlak, je veľmi zákerný a postihuje značnú časť obyvateľstva.
Cieľom liečby cholesterolu, je znížiť jeho hladiny na odporúčané hodnoty.

Liečba cholesterolu a prípravky KLASu.

O tom, ako Vám pomôžu tu uvedené prípravky pri cholesterole, si môžete prečítať článok p. Peterku, zdravotného poradcu firmy KLAS. (článok je v češtine)

JAK VYZRÁT NA CHOLESTEROL

Zbavte se vysokého cholesterolu, chraňte se před aterosklerózou
Podpořte metabolismus tuků, snižte jejich hladinu v krvi

Po vánocích jsem v mé soukromé praxi zaznamenal zvýšený příliv klientů, které trápí různé zažívací problémy a zvýšená hladina cholesterolu v krvi. A právě na cholesterol bych chtěl nyní více poukázat, protože přírodní přípravky firmy KLAS dokáží tento problém mimořádně efektivně řešit. O cholesterolu toho bylo již mnoho vyřčeno a proto asi nemá význam ho podrobně popisovat. Nicméně si myslím, že na některé jeho vlivy, jak kladné tak i záporné, je stále nutné poukazovat.

Co je cholesterol

komplexní lipid (druh tuku), který patří do skupiny sterolů. Nachází se v živočišných potravinách. Naše tělo si jej umí vyrobit v játrech. Cholesterol je důležitý stavební kámen ve stěnách našich buněk a tvoří izolační vrstvu nervových buněk. Kromě toho patří k základním substancím různých hormonů, které zase řídí procesy metabolismu a ovlivňují imunitní systém. Navíc je cholesterol základní substancí vitaminu D a je ho potřeba k produkci žlučových kyselin.

Dobrý a špatný cholesterol
V krvi nám cholesterol přenáší tzv. lipoproteiny HDL (dobrý) a LDL (špatný). HDL odstraňuje cholesterol z tkání do jater, odkud je pak transportován a vyloučen do žluči. HDL má také antioxidační účinky.

Mnoho LDL a ateroskleróza
LDL a jeho vysoká koncentrace v krvi je spojena s vysokou hladinou cholesterolu v krvi a značně urychluje rozvoj aterosklerózy. A právě ateroskleróza (arterioskleróza) trápí řadu pacientů, na jejímž rozvoji se vysoká hladina cholesterolu podepisuje. Do cévních stěn se ukládají tukové látky (ateromy), v důsledku čehož céva ztrácí svoji pružnost a postupně dochází k jejímu zužování a poté k ischémii (nedokrevnosti). Nejnápadnější pak bývají tyto změny na věnčitých tepnách srdce (ischemická choroba srdeční) a dále pak na mozku, ledvinách či dolních končetinách.

Léčba a přípravky KLASu

Jak jsem již naznačil, cholesterol si jednak tvoříme v organismu a dále si ho do těla přivádíme stravou. Pro zdárnou léčbu vysoké hladiny cholesterolu v krvi je nutné pozměnit stravovací zvyklosti dle zásad zdravé výživy, zvýšit příjem vlákniny a zařadit do denního harmonogramu zvýšenou pohybovou aktivitu. Za velmi prospěšné považuji užívání našich přírodních přípravků KLAS v kombinaci s některými bylinkami. Ty nejúčinnější se Vám pokusím představit.

LKVB6 nasazuji v praxi jako základní přírodní přípravek pro řešení vysoké hladiny cholesterolu, který začíná účinkovat již po 14 dnech užívání.
LKVB6 velmi výrazně zasahuje do metabolismu tuků. Tuky dokáže rozpouštět a brání škodlivému LDL v jeho negativní funkci. Chrání játra, cévní systém, zabraňuje hnilobným procesům ve střevě a podporuje trávení. Preventivně a léčebně působí proti srdečně cévním nemocem, vysokému tlaku a obezitě.
LKVB6 obvykle dávkujeme 3x denně jednu tabletu před jídlem.

Klíčkový olej s vitaminy obsahuje nenasycené mastné kyseliny. Napomáhá metabolismu nasycených tuků, snižuje škodlivé LDL, je prevencí proti ateroskleróze, vysokému krevnímu tlaku a tvorbě krevních sraženin.
Klíčkový olej s vitaminy vhodně doplňuje LKVB6. Obvykle jej dávkujeme 3x denně jednu kapsli před jídlem.

Česnek a Petržel pomáhá snižovat vysoké hladiny tuků v krvi. Má vliv na tvorbu žluči. Působí proti vysokému tlaku a ateroskleróze.
Česnek a Petržel dávkujeme obvykle 3x denně jednu tabletu před jídlem.

Základní kombinací při vysokém cholesterolu v krvi je právě kombinace LKVB6, Klíčkového oleje s vitaminy a Česneku s petrželí. Přírodní přípravky je možné užívat jak samostatně, tak v kombinaci, která je dle mého názoru nejúčinnější. Většina pacientů reaguje na léčbu do tří měsíců a většina ji toleruje dobře.
Přírodní přípravky nemají žádné vedlejší účinky, což uživatelé vždy vítají.

Za vhodné bylinky, které můžeme používat k zapíjení našich přípravků, považuji danshen (šalvěj červenokořenná), rozrazil, truskavec, lingzhi (lesklokorku) či pampelišku nebo jablečník.

Přeji pevné zdraví s přípravky KLASu.
Milan Peterka, zdravotní poradce firmy KLAS

Dalšie články o zdraví:

   

Prípravky:

prirodna-kozmetika-pripravky
predaj podrseniek online